WhatsApp İletişim

AstroPay Nedir?

talkie-image

Gelişen ve değişen teknoloji insanın cebine kadar girdi ve günlük kullandığımız kartları da çok iyi bir ölçüde değiştirdi. Günümüzde sanal yani internetten alışverişler oldukça fazla şekilde arttı. İnsanların hayatını yeni bir soluk getiren internet alışverişleri hem daha kolay bir hizmet sunuyor hem de güvenli bir alan oluşturuyor.

Fakat bunun yanında bazen internetten yapılan alışverişlerde güvenlik açığı bulunuyor ve bütün bilgileriniz eline geçmemesi gereken kişilerin önünde oluyor. Üçüncü şahıslara ulaşan bütün bilgileriniz ise kullanılabiliyor. Bunun önüne geçmek için Astropay kullanılmaktadır. Astropay sayesinde hiçbir bilginiz başka kişilerin eline geçemez.

Kişisel bütün verilerinizi Astropay sayesinde koruyabilir, kimseyle paylaşmaya gerek kalmadan güvenli ve hızlı bir alışveriş yapabilirsiniz. En temel amacı bu olan Astropay kartın daha birçok avantajı bulunmaktadır. Tek seferlik olan bu kart; kullanımı oldukça kolay ve basittir.

Astropay; dilediğiniz ve istediğiniz alışveriş sitelerinde satın alma işlemini gerçekleştirmenize ve satın alma işlemlerinde güvenlik sorunlarını dert etmemenize yarar. Çünkü bu kartlarda güvenlik açığı yoktur. Bu sayede bilgileriniz hiçbir zaman başka birinin eline geçmez. Türkiye’de ise N11, hepsiburada.com gibi köklü ve bu işte yıllardır olan alışveriş siteleri gibi daha birçok sitede kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Sadece alışverişlerde değil dünya üzerinde en çok oynanan ve beğenilen oyunlarda da kullanılmaktadır. Bu oyunlara örnek vermek gerekirse ise; Metin2, League Of Legends, Silkroad, Minecraft gibi dünya üzerinde herkesin oynadığı ve herkes tarafından bilinen oyunlarda; oyuncuların daha keyifli ve eğlenceli vakit geçirmesi için satın almaların sunulmuş nesne ve objeleri kolaylıkla alabilirsiniz. Bu kartlar oyun dünyanızı bile değiştiriyor ve sizlere kullanım kolaylığı sağlar. Oldukça rahat kullanımı vardır.

Özellikle bir bilgi birikiminizin olmasına gerek yoktur. Çok iyi bir şekilde bilmeseniz bile gerekli araştırmalar sonucunda satın aldığınız yer ile iletişime geçerek sorularınızı sorabilir ve yanıtlarını güvenilir bir biçimde alabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı bizler; sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Mutluluğunuza vesile olmaktan ise çok hoşlanıyoruz. Astropay ile keyifli ve güvenli alışverişler diliyoruz.

Astropay Nasıl Kullanılır?

Dünya geneline bakıldığında şu net bir biçimde görülmektedir ki 20.000 üzerinde alışveriş sitelerinde kullanılan Astropay kart; oldukça kolay ve hızlıdır. Bunların yanında ise oldukça güvenli olan Astropay kart kullanıcılarının yüzünü güldürmektedir. Elektronik ve ön ödemeli sisteme sahip olan Astropay karta tam anlamıyla sahip olduktan sonra alışveriş yapmak oldukça kolaydır.

Kullanımı sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmanız söz konusu dahi değildir. Kartınızla anlaşmalı olan bir internet sitesi mağazasına girdikten sonra almak istediğiniz ürünü ya da ürünleri sepete ekleyip ödeme kısmına geçiş yapabilirsiniz. Ödeme seçenekleri arasında ise Astropay yazısını göreceksinizdir.

Ödeme kısmındaki Astropay bölümünü seçerek ve tercih ederek sizlere kartınızı satın aldığınız bayii tarafından teslim edilen PİN kodunuzu girebilirsiniz. Burada PİN kodu; güvenlik kodunu anlamına gelmektedir. Bundan sonraki işlem ise ödeme miktarını görüp onay vermek olacaktır. Bu işlemin ardından ödemeniz yapılmış ve işleminiz bitmiş olacaktır.

Kredi kartları ya da banka kartlarında olan SMS ya da başka bir seçenekle ödeme onayı bulunmamaktadır. Sizin ödeme sırasında onay vermiş olduğunuz varsayılarak harcamanızın ardından kartınızdaki tüm bakiyeyi kullandıysanız iptal olmuş olacaktır. Astorpay kartınızın içinde eğer para kaldıysa bunu kullanamazsanız. Bozdurma işlemini gerçekleştirerek kartınızın içindeki parayı çok kısa bir süre içerisinde hesabınıza aktarılması sağlanacaktır.

Bozdurma işleminde ise yardımcı olması gereken kişiler kartınızı satın aldığınız yer olacaktır. Kafanızdaki oluşan problemlere ve sorulara en güvenilir ve en doğru yanıtı vererek sizleri kuşkulardan arındırmalıdırlar. Yetkili temsilciye sorununuzu anlatıp güvenliğinizi en kısa sürede sağlayabilirsiniz. Bu bozdurma işlemi oldukça kolay bir yöntemdir ve dakikalar sürmektedir.

Astropay Fiyatları

Astropay fiyatları oldukça fazla bir biçimde değişkenlik göstermektedir. Bunların en başlıca sebebi ise döviz kurları üzerinden hesaplanmasıdır. Doğru ve güvenilir bir yerden alışveriş yapmaya karar vermeden internet üzerinde geniş bir bilgi sahibi olmanızda yarar vardır. Sizlerde güvenilir ve doğru bir yerden alışveriş yapmak istiyorsanız internet adresimi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

www.hizliastropay.com/fiyatlar üzerinde fiyatlarına ulaşabilir ve size uygun olan kartı tercih edebilirsiniz. Kartınızın limitinizi siz ayarladığınız için ay sonunda bir ekstra göremezsiniz. Önceden ödeme yapacağınız için kartınızda ay sonu tabiri bulunmaz. Siz limiti bitirdikten sonra kart kullanıma kapanır ve bir daha açılmaz. Bunun yerine yeni kart almak durumunda kalırsınız.

Gece gündüz demeden kolayca ulaşacağınız bu kartların faiz gibi bir sorunu bulunmamaktadır. Sitemizden seçmiş olduğunuz kategorideki PİN AL seçeneğine tıklayarak WhatsApp üzerinden bilgi alabilirsiniz. Oldukça kolay ve güvenilir olan bu kartlara ulaşmak için tek yapmanız gereken tıklamak olacaktır. Tek bir tık sayesinde limitini sizin belirlediğiniz ve bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayacak bir karta sahip olursunuz.

Astropay Bozdurma

Astropay bozdurma işlemi oldukça basit ve kısa bir şekilde süren bir işlemdir. 5 dakikadan daha az bir sürede bu işlem tamamlanır. Astropay kart güncel döviz kurları dikkate alınarak dolar üzerinden satılan ve temin edilen bir kart çeşididir. Biz diğer internet sitelerinden farklı ve özel olarak sizlerin yararına bir adım atarak en iyi şekilde bozum işlemini sizlere sunuyoruz.

Astropay bozdurma işlemi kartınızın içerisinde kalan miktarı, bağlanmış olduğunuz müşteri temsilcimize banka hesabı numara bilgilerinizi vermeniz doğrultusunda geri iade talep etmeniz demektir. Kartınızı 100$ aldıysanız ve 80$ harcadıysanız kalan 20$ bozum işlemi ile almak mümkündür. Fakat bozdurmayıp bir yıl içerisinde bu 20$ kullanabilirsiniz.

10 dakika içerisinde yapılan bozum işlemi ise istenilen ya da ihtiyaç duyulan banka hesabına gönderimini yapıyoruz. Dolandırıcıların çok bir şekilde bulunduğu ortamlardan kaçınarak kartınızı satın aldığınız yerden bozumunu talep ediniz. Canlı destek üzerinden yapacağınız bozumlarda aklınızda kalan soruları sorabilir ve güvenilir yanıtlarını kolayca alabilirsiniz.

%100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız bize yeni referanslar katarken, müşterilerimizden farklı fikirlerde katmıştır. Her zaman en iyiye ve en güzeline doğru ilerlediğimizden dolayı sizlerin de fikir ve görüşlerini oldukça çok merak ediyoruz. Bizlere ulaşarak bu fikirleri sunabilirsiniz.

Fikirlerinizi hayata geçirmek ve sizleri bu konuda mahcup etmemek adına uzman kadromuz sizlere dilediğiniz zaman yardımcı olacaktır. Doğru, hızlı, güvenilir bir yerden alım ve satım gerçekleştirmek istiyorsanız, bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Unutmayın ki bu mecrada kötü amaçlı ve art niyetli insan çok fazladır. Güveninizin boşa kullanılması aslında çok güvenilir olan bir kart sisteminden sizleri soğutup uzaklaştırabilir.

 

Başa dön tuşu