loader
talkie-image

AstroPay Kart, online alışverişlerde kullanılmak üzere yüksek güvenlikle tasarlanmış ön ödemeli sanal bir karttır. Kullanım kolaylığına ek olarak, üst düzey bir güvenirlik sunan Astropay kartın 16 basamaklı bir kart kodu vardır. Size uygun olan AstroPay kartını seçtikten sonra müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek veya farklı ödeme seçenekleriyle satın alma işlemi gerçekleştirilir. İşlem sonunda GSM numarasına alışverişi yapacağınız tek kullanımlık kod gönderilir. Ön ödemeli bir sanal kart olarak kullanıldıktan sonra geçerliliğini yitirir. Dolayısıyla, başkası tarafından kullanılma riski taşımaz. AstroPay kart ile banka ve kredi kartı ödemelerinizdeki gibi kişisel bilgilerinizi alışveriş siteleri ile paylaşmanız gerekmez.  Bu nedenle kişisel bilgilerinizin üçüncü taraflar tarafından kullanılması riskini ortadan kaldırır.

Astropay Nedir?

Astropay kart, son derece güvenli olan ve özellikle oyun sektöründe popülerleşen bir ön ödemeli sanal karttır. İnternet üzerinden yapılan ödemelerde bilindiği üzere ciddi bir güvenlik açığı oluşabilir. Bu anlamda hem hesap bilgileriniz, hem de kimlik bilgileriniz kötü emelli kişilerin eline geçebilir. Bu sorunla karşılaşmamak adına ödemelerinizde Astropay kart tercih etmeniz faydanıza olacaktır.

Astropay kart satın alma işlemi oldukça basit bir işlemdir ve ortalama olarak 1 ila 15 dakika arasında gerçekleştirilir. Dünya üzerinde yüzlerce e-ticaret sitesi üzerinde kabul gören ödeme yöntemlerinden olan Astro Pay kart ile Amazon başta olmak üzere E-bay ve diğer popüler sitelerden ödeme yapabilirsiniz.

16 haneden oluşan kart kodu bulunan Astropay Kart, son zamanlarda ortaya çıkan ve kullanım sayısı milyonları aşan; Dünya’nın en hızlı gelişen ve büyüyen ön ödemeli kartıdır. Banka kartından birçok farkı bulunurken, genel olarak tercih edilme amacı güvenliği üst seviyede utulmasından kaynaklanmaktadır. Astropay kart sayesinde hiçbir kişisel bilginizi paylaşmadan rahatlıkla alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bilgilerin 3.kişilerin eline geçme riskini ortadan kaldıran Astropay ile ilgili diğer detayları öğrenmek için Astropay Whatsapp iletişim hattımızdan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Astropay Nereden Alınır? 

Astropay satın alma işlemi için günümüzde birçok firma hizmet vermektedir. Bu kapsamda Astropay nereden alınır? Sorusunun değeri oldukça yüksek seviyededir. Astropay’ın nereden alındığını merak eden bireyler için farklı firma önerisi yapmıyoruz. Çünkü oldukça riskli bir sektör olan bu sektörde; birçok dolandırıcı bulunmaktadır.

Bunun için firmamızı tercih etmeniz herhangi bir şekilde mağduriyet yaşamamanızı sağlayacaktır. Günde binlerce Astropay satın alma ve bozdurma işlemi gerçekleştiren firmamız, Dünya genelinde çok geniş bir kullanım alanına sahip olan Astropay’ın resmi Türkiye sağlayıcısıdır. 

Astropay Fiyatları 

Astropay fiyatları Euro üzerinden belirlendiği için kura bağlı olarak değişim göstermektedir. Ek olarak bir de komisyon alınmaktadır. Bunun için direkt olarak şu kadar bakiyeye sahip Astropay Kart, şu TL’dir gibi bir tabir kullanmak yanlış olacaktır. Eğer Astropay fiyatları ile ilgili güncel fiyatların ne kadar olduğunu görmek istiyorsanız hem müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir hem de fiyatlar sekmesinden fiyatları görebilirsiniz.

Astropay kartlar, her ne kadar ön ödemeli banka kartlarıyla aynı çalışma prensibiyle çalışsa da; birçok noktada ayrılmaktadır. Bu noktalardan ilki yazının başında da belirttiğimiz üzere güvenliktir. Astropay kart, sıradan bir banka kartına kıyasla 10 kat daha güvenlidir. 

Ayrıca Astropay kart; içerisine istenildiği vakit para yüklenen bir kart değildir. € bazında belirli bir bakiye oranıyla satılmaktadır. Astropay için kart bakiyeleri aşağıda sıralandığı gibidir:

10 € Astropay Kart

15 € Astropay Kart

20 € Astropay Kart

30 € Astropay Kart

40 € Astropay Kart

50 € Astropay Kart

60 € Astropay Kart

100 € Astropay Kart

1.000 € Astropay Kart

10.000 € Astropay Kart

100.000 € Astropay Kart

Söz konusu astropay kartlar; sadece yukarıdaki bakiyelerde değil, aralarda bulunan tüm değerlerde tedarik edilebilir. Yani 1.000 €’nun yanı sıra, 2.000 €, 3.000 € şeklinde de talep edilir. Yüksek alımlar için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz, komisyon oranları ve diğer tüm detaylarla ile ilgili net bir bilgi almanızı sağlayacaktır.

Astropay Kart Nerelerde Kullanılır? 

Astropay Kart’ın kullanım alanı oldukça geniştir. Günümüzde en sık kullanıldığı alan e-ticaret siteleri olarak öne çıkmaktadır. Çünkü e-ticaret siteleri her ne kadar Dünya çapında en büyük siteler de olsa, birçok güvenlik açığı bulunabiliyor. En ufak sızmada tüm kimlik bilgileri çalınabiliyor ve kişiler mağdur edilebiliyor.

Bunun için herhangi bir e-ticaret sitesine güvenmemek gerekiyor. Direkt olarak sürekli kullandığınız kartları alışverişler için tercih etmeniz, ileride meydana gelecek bir kimlik hırsızlığı olayında size problem yaşatabilir. Bunun için eğer İnternet üzerinden herhangi bir alışveriş veya ödeme yapacaksanız Astropay Kart kullanmak faydanıza olacaktır. Astropay kart ile birlikte; çok daha güvenli bir ortamda alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Astropay kart sadece e-ticaret sitelerinde ürün alımları için değil; aynı zamanda abonelikler için de tercih edilebilir. Bilindiği üzere günümüzde freepik gibi servislerin tamamı abonelik mantığıyla çalışmaktadır. İlk olarak 1 aylık abonelik aldığınızda, her ay otomatik olarak yenilenmektedir. Bu da; aklınızdan çıktığı takdirde hesabınızdan otomatik para çıkmasına sebep olmaktadır. Bunun için; abonelik işlemlerinde de Astropay Kart kullanmanız fayda sağlayacaktır. Çünkü bir kez abonelik için kullanıldığında diğer ay herhangi bir ücret kesintisi yapılmayacaktır.

Astropay Kart, aboneliklerin de yanı sıra aynı zamanda bir de para transferi işlemleri için tercih edilmektedir. Para transferleri işlemlerinde ise çalışma şekli oldukça basittir. Dünya’nın her noktasına para transferi yapılabilir ve bu sadece dakikalar içerisinde gerçekleştirilir. Peki, Astropay Kart ile para transferi nasıl yapılır. Bu konuda Astropay Kart Whatsapp hattımızı kullanarak müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz, size daha çok fayda sağlayacaktır.

Yüzeysel olarak anlatmak gerekirse; firmamız üzerinden Astropay Kart satın alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra elde ettiğiniz kodu; parayı göndermek istediğiniz kişiye gönderiyorsunuz. Bu kodla hiçbir işlem yapılmaması gerekiyor. O yüzden aldığınız gibi direkt olarak göndermelisiniz.

Kodu alan kişi yine tarafımıza ulaşarak Astropay Kart bozdur işlemiyle birlikte kartı nakit paraya çeviriyor ve hesabına alıyor. Bu anlamda satın almadan bozdurmaya ve hesaba geçmesine kadar uzanan süre maksimum 30 dakika sürmektedir. Fakat bazı teknik aksaklıklar ve banka kaynaklı problemlerde süreç uzayabilmektedir. Bunun için işlem süresiyle ilgili de yine sizler için 7 gün 24 saat veren müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Astropay Kart Yasal mı? Kullanımı Serbest mi? 

Astropay Kart ile ilgili merak edilen, araştırılan bir diğer konu ise yasal olup olmadığı olarak dikkat çekiyor. Kartın kullanımının serbest olup olmadığını merak eden bireyler bu anlamda müşteri temsilcilerimize oldukça yoğun bir şekilde soru sormaktadır.

Firmamız tarafından sağlanan tüm sanal kartlar yasaldır ve kullanımı serbesttir. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşan bu kartların Amazon, E-bay ve bunlar gibi çok sayıda sitede kabul görmesi; yasallığını ve güvenirliğini kanıtlayan en büyük etkendir.

Yani gerek Astropay kart satın alma, Astropay kartla herhangi bir ürün satın alma, Astropay kartla para transferi yapma ve Astropay kart bozdurma işlemlerinin hiçbirinde aklınızda soru işareti oluşmasına gerek yoktur. Çünkü Astropay kart; bu anlamda tescillenmiş bir ödeme kartıdır.

Astropay Kartın Avantajları Nelerdir? 

Astropay kartın kullanımı her geçen gün daha da yükselmektedir. Günümüzde Türkiye’de de oldukça yüksek kullanım alanı bulunan Astropay kart; sağladığı avantajlarla birlikte banka kartlarına kıyasla güvenlik anlamında öne çıktığı için sıklıkla tercih edilmektedir. Peki, Astropay Kartın avantajları nelerdir?

Alışveriş yaparken kişisel bilgilerin hiçbirinin verilmesine gerek duyulmaz.

Bankalar gibi yüksek kesintiler yapılmaz, uygun komisyon oranlarıyla işlem gerçekleştirilebilir.

Fiziki bir kart olmaması sebebiyle çalınma / kaybolma gibi riskleri yoktur.

Astropay Kart kullanarak, sadece alışveriş değil bunun yanı sıra bakiye ve abonelik gibi ödemelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Günlük değişen kur değeri ile hemen hemen eş değer fiyatlar sunulması sayesinde, ani bir şekilde yükselen fiyatlar görülmez.