WhatsApp İletişim

En Güvenilir Paykasa

Paykasa Kart’ın kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte, İnternet üzerinde güvenli ödeme yöntemi arayan kişiler bu kart üzerinde yoğunlaşmaya başladı. Birçok Paykasa sağlayıcısının bulunduğu günümüzde bireyler doğal olarak En Güvenilir Paykasa tedarikçisinin kim olduğunu merak ediyor. Bu konuda firmamız tarafından sizlere Paykasa Kart ile ilgili tüm bilgiler verilecektir.

Paykasa Kart Nedir?

Paykasa Kart, günümüzde bir e-pin yöntemidir. Yani sanal ödeme aracıdır. Online alışverişin her geçen gün arttığı ve günümüzde Dünya üzerinde günlük milyarlarca € paranın döndüğü bir hale gelmesiyle güvenilir ödeme yöntemlerine olan ihtiyaç da doğru orantıda artış gösterdi.

Paykasa Kart, bu noktada bireylerin tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanarak; şuanda kullanılabilecek en güvenilir ödeme yöntemi olarak kendini göstermeye başladı. Herhangi bir şekilde kullanıcı bilgisi içermeyen “tek kullanımlık” olarak alınan söz konusu Paykasa Kart, birçok değerde satın alınabilmektedir.

Aldığınız Paykasa Kart değerince, istediğiniz e-ticaret sitesi veya ödeme yapılacak herhangi bir siteye ödeme yapabilirsiniz. Bu ödeme gerçekleştirileceği esnada kişisel bilgileriniz zaten olmadığı için çalınması imkansız olurken; kart bilgileriniz çalınsa dahi herhangi bir etki yaratmayacaktır. Çünkü Paykasa Kart tek kullanımlıktır. Ödemeyi gerçekleştirdiğiniz an bir daha kullanılamaz.

En Güvenilir Paykasa

Paykasa Kart’ın kullanımı her geçen gün yaygınlaşıyor ve dikkat çekiyor. Bu hususta En güvenilir Paykasa sağlayıcısının kim olduğu da araştırılıyor. Şuanda mevcut olarak sadece Türkiye içerisinde onlarca Paykasa Kart sağlayıcısı ve sağladığını iddia eden kişiler / sözde firmalar bulunmaktadır. Bunlara kesinlikle itibar etmemenizi öneriyoruz.

En Güvenilir Paykasa noktasında, Türkiye’de uzun yıllardan beri faaliyette olan ve bugüne kadar %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı olarak hareket eden firmamızı tercih edebilirsiniz. 7 gün 24 saat Paykasa Whatsapp iletişim hattımız aracılığıyla bizlere ulaşabilir ve aklınıza takılan her konuda yardımcı olmamızı talep edebilirsiniz.

En Güvenilir Paykasa arayışına giren kişilere yönelik; piyasada bu konuda birçok dolandırıcı olduğunu belirtmek isteriz. Bu sebepten dolayı herhangi bir dolandırıcının ağına takılmadan bizleri tercih etmeniz faydanıza olacaktır.

Paykasa Whatsapp

Paykasa Whatsapp iletişim hattı aracılığıyla bizlere 7 gün 24 saat aralıksız olarak ulaşım gerçekleştirebileceğinizi bildirmiştik. Peki, Paykasa Whatsapp iletişim hattı ile hangi konularda hizmet veriyoruz?

 • Paykasa Alım
 • Paykasa Satım
 • Paykasa Bozdurma
 • Paykasa Bozum
 • Ucuz Paykasa

Konularının tamamıyla ilgili iletişim hattımız üzerinden hem sipariş oluşturabilir, hem de bilgi alabilirsiniz.

Paykasa Kart Değerleri

Paykasa Kart, tek kullanımlık bir ödeme kartı olarak dikkat çekiyor. Fakat bu karta “ben x € bakiye yüklemek istiyorum” diyerek herhangi bir ekleme yapamıyorsunuz. Kartların belirli değerleri var ve bu değerdeki kartları, yine belirli ücretler ödeyerek satın alıyorsunuz. Paykasa Kart Değerleri aşağıda yer almaktadır. En küçük değeri 10 €, en yüksek değeri ise 5000 €’dur. Eğer yapacağınız işlem 5000 € üzerindeyse bu durumda Paykasa Whatsapp iletişim hattından iletişime geçerek; neler yapılabileceğiyle ilgili bilgi alabilirsiniz.

 1. 10 €
 2. 15 €
 3. 20 €
 4. 25 €
 5. 30 €
 6. 50 €
 7. 60 €
 8. 70 €
 9. 80 €
 10. 100 €
 11. 150 €
 12. 200 €
 13. 250 €
 14. 500 €
 15. 1000 €
 16. 3000 €
 17. 5000 €

Yukarıda yer alan listeden, ihtiyacınız olan para değerine göre Hangi değerde Paykasa Kart almanız gerektiğini görebilir, buna uygun hareket ederek söz konusu tek kullanımlık E-Pin kartı olan Paykasa Kart’a sahip olabilirsiniz.

Başa dön tuşu