Jeton Kart Nedir? Jeton Kart Nasıl Kullanılır?

Jeton Kart Hakkında

Sanal alışveriş dünya çapında oldukça yaygın olarak kullanılmaya başlanana bir alışveriş yöntemi haline geldi. Online alışverişin yapanların yaygınlaşmasıyla beraber teknoloji korsanlarının bu alana yönelmesi de artmıştır. Güvenlik açığı arttıkça, internet kullanıcıları online alışveriş yaparken kart bilgilerinin çalınmasından çekinir hale geldi. Jeton Kart bu anlamda oldukça kullanışlı bir karttır.
Güvenli alışveriş için alternatif arayışının artması nedeniyle Jeton Karta olan ihtiyaç arttı. Jeton kart, online alışverişlerde kredi kartı yerine kullanabileceğiniz bir sanal karttır. Online alışverişin en hızlı ve güvenilir yoludur. Ön ödemeli bir sanal kart olan bu karta, birkaç dakika içinde sahip olabilirsiniz. Tamamen tek kullanımlık bir karttır. Kart satın alırken 19 haneli bir pin kodu verilmektedir ve alışveriş esnasında bu pin kodu kullanılmaktadır. Alışveriş bittikten sonra kod işlevini kaybeder ve başkasının eline geçse dahi bir daha asla kullanılamaz. Kredi kartı gibi de kişisel bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmazsınız. Sistemlere herhangi bir kişisel bilginiz asla kaydolmaz.

Jeton Kart Nerede Kullanılır?

Jeton kart, internet alışverişlerin kontrol halinde olmasını, bu kontrolün yanı sıra sanal ağlarda yapılacak işlemlerin güvenliğinin artmasını ve garantilenmesini de sağlamaktadır. Online oyun alışverişlerinde ve Jeton kart ödeme yöntemini kullanan bütün internet sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş işleminizi tamamlayıp ödeme kısmına geldiğinizde sanal kartınızın seçeneğini seçmelisiniz. Ardından 19 haneli güvenlik kodunu girerek alışveriş işlemini tamamlayabilirsiniz. Kartınızı internet sitemiz gibi güvenli satış yapan bayilerden temin edebilirsiniz.

Türkiye’de Jeton Kart Nasıl Alınır?

Türkiye’de Jeton kart satın almak oldukça kısa süren bir işlemdir. İnternet sitemize girerek çok kısa bir sürede Jeton karta sahip olabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçerek sizde sanal kart satın alabilir ve kişisel bilgilerinizi kullanmadan güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu kart ile online alışverişler güvenli bir hale gelmektedirler. Bu kart sayesinde online ödemeleri gerçekleştirmek için artık, kredi kartı ya da banka kartına sahip olmanıza gerek yoktur. Dünyada oldukça yaygın olarak kullanılan bir karttır. Ön ödemeli sanal kart, internet alışverişlerinizi güvenilir ve kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz için tasarlanmıştır. Ön ödemeli sanal kart olan Jeton kart ile Türkiye’de alışverişlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, alışverişlerinizin tadını çıkarabilirsiniz.