Neosurf Kart Nedir? Nasıl Kullanılır?

Neosurf Hakkında

Neosurf kart, internet alışverişlerinde kullanılan ve ödeme yapmaya yarayan bir sanal karttır. Oldukça popüler bir sanal karttır. Online oyun satın alırken ve alışveriş yaparken kullanılabilir. 19 haneli bir pin numarasına sahiptir. Bu pin sayesinde kullanıcılara güvenli alışveriş yapabilme imkanı sağlanmaktadır. Bu sayede kredi kartı bilgileri gibi kişisel bilgileri girmenize gerek kalmaz. Neosurf kart kullanımında öncelik daima güvenliktir.
Son yıllarda internet alışverişlerinde çok fazla bir artış meydana gelmiştir. Bu artışın etkisiyle, e-ticaret siteleri kurulmaya başlandı. Birçok firma tecrübesini internet ortamına da taşımıştır. E-ticaret sitelerindeki bu artış beraberinde sanal ortamda oluşan güvenlik zafiyetinin de artışını getirmiştir. Art niyetli kişiler tarafından sitelerin güvenlik açıkları kullanılarak kredi kartı ya da bankamatik kartı gibi kartların bilgileri ele geçirilebiliyordu. Neosurf kart ile bu durum ortadan kalkıyor. Alışveriş esnasında hiçbir bilgi girmeyi gerektirmeyen bu kart sayesinde, kişisel hiçbir bilgi, internet sitelerinin veri tabanına kayıt olmuyor.
Sanal alışverişlerde en yaygın dolandırıcılık yöntemi kart bilgilerini çalarak, kart sahibini yüklü miktarda maddi zarara uğratmaktır. Bu durum sanal kartlara olan ihtiyacı ortaya çıkartmıştır. Ön ödemeli sanal kart olan Neosurf bu nedenle çok güvenlidir. Alışveriş yapmak için, kartın üzerinde bulunan 19 haneli pin kodu yeterli olmaktadır. Böylece kişisel kart numarası ve kimlik bilgileri paylaşılmadan alışveriş işlemi tamamlanır.

Türkiye’de Neosurf Kart Nasıl Alınır?

Neosurf kart satın almanın birçok yolu vardır. Fakat en güvenilir yolu internet sitemiz üzerinden satın almanızdır. İnternet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek istediğiniz tutarda kart satın alabilirsiniz. Türkiye’de Neosurf kartın satışı, Euro kuru üzerinden yapılmaktadır. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra, alışveriş esnasında kullanabileceğiniz 19 haneli pin kodunuza sahip olabilirsiniz.

Neosurf Kart Nasıl Kullanılır?

Türkiye’de Neosurf kartı kullanmanın ilk kuralı, alışveriş yapacağınız sitedeki ödeme yöntemlerinin arasında Neosurf kart ile ödeme seçeneğinin olmasıdır. Ardından alışveriş tamamlanırken, Neosurf kar seçeneği seçilmelidir. Seçim gerçekleştikten sonra karşınıza çıkan kısma 19 haneli pin kodunu girmeniz yeterlidir. Siteye girişi yapılan pin numarası sistemden hızlı bir şekilde silinir. Böylece aynı numara sizden başkası tarafından asla kullanılamaz.