WhatsApp İletişim
Blog

Paykasa Güvenilir Midir?

Online alışveriş ve e-ticaret sitelerinin artması, insanlarda güvenilir ödeme yöntemlerini tercih etme davranışına sebep olmuştur. Direkt kendi kredi kartlarının ya da banka kartlarının üzerinde yer alan bilgileri girmek, pek çok dolandırıcılık vakasının patlak vermesine sebep olmuştur. İnsanlar dolandırılması ve sonrasında da yüklü borçların altına girmeleri durumunda, güvenlik tedbirleri artırılmıştır. Bu güvenlik tedbirleri arasında yer alan Paykasa hizmeti, online ödemelerde müşterilere kolaylık sağlamak için geliştirilmiş bir alternatif ödeme yöntemidir.

Paykasa ve Epin Sistemi

Paykasa hizmeti, bir ödeme kuruluşu olarak yansıtılmaktadır fakat bu doğru değildir. Paykasa sistemi elektronik para kuruluşu ya da ödeme kuruluşu yerine online ödemelerde sizlere yardımcı olan bir aracı kurumdur. Sistemine hızlıca kayıt olarak kaliteli hizmet alabileceğiniz Paykasa hizmeti, internet üzerinde Epin adıyla tanımlanmaktadır. Kuruluşundan günümüze kadar geçen sürede, Paykasa hizmetinin tek amacı müşterilerine internet üzerinden alışveriş sağlamak ve güvenilir olarak ödeme yapmadır. Kullanılacak şekli ve üzerindeki kodlarıyla, karmaşık ve çözülemez bir denklem yaratan bu hizmet, müşterilerinin her zaman güvende olmasını ve kart bilgilerinin çalınmasını engellemek üzerine üretilmiştir.

Hızlı ve Güvenilir Ödeme Yöntemi

Kurulduğu yer İngiltere olan Ceresline Voucher Limited şirketinin bir elektronik para hizmeti olarak tanımlanmaktadır. Kredi kartınızın olmaması ya da kullanmak istememenize alternatif olarak, güvenilir ve kaliteli hizmeti Paykasayla da sağlayabilirsiniz. Bilgilerinizi internet ortamına yüklemenin güvenilir olmadığını düşünüyorsanız, internetteki dolandırıcılardan ve üçüncü kişilerden çekiniyorsanız, mutlaka Paykasa hizmetinden yararlanmalı ve ödemelerinizi bu yöntem sayesinde hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirmelisiniz.

Kart Bilgilerinizin Özelleştirilmesi

Herhangi bir sitede ödeme alanına geldiğinizde, sizlere 16 haneli kart bilgileriniz sorulmaktadır. Bu bilgiler dahilinde kartınıza ve ait olduğu banka hesabınıza ulaşarak para çekimi gerçekleşmektedir. Paykasa, bu banka hesabınızdan içerisine aktardığınız limiti kullanarak, kolayca bankayla iletişim kurmadan alışveriş yapmanızı ve kendinizi güvende tutmanızı sağlamaktadır. Böylece kişisel verilerinize, kart bilgilerinize ulaşılmadan da internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa ve Epin Sistemi Güvenli Midir?

Online ticaret sitelerinde ve ödeme yöntemlerinde kullanımına başlanmış olan Epin sistemi, 8, 12 veya 16 haneli kodlarla sistemleştirilmektedir. Kodlar içerisinde hem harf hem sayı bulunduğu için ulaşılması ve tahmin edilmesi son derece zordur. Paykasa sistemi de bu yöntemle çalışmakta, sizlere her zaman güvenilir hizmet sunma amacını devam ettirmektedir.

Epin sistemi, tek kullanımlık kodlardan oluşmaktadır. Sizlerin satın aldığı bu kodlu kartlar sayesinde, internetten dilediğiniz alışverişi güvenilir olarak gerçekleştirmeniz sağlanmaktadır. Bu kartların en önemli özelliklerinden birisi olan tek kullanımlık kodlara sahip olmalarıdır. Tek kullanımlık oldukları için çalınmaları ve üçüncü kişilerle paylaşılmaları da imkansızdır. Kendinizi ve banka hesaplarınızı güvende tutarak, kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

Kullanıma açtığınız anda, kodu girip alışverişi gerçekleştirdikten hemen sonra geçerliliğini yitiren bu kartlar, müşterilere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için özel olarak üretilmekte ve servis edilmektedir. Kaybolmasında ve çalınmasında hiçbir sıkıntı yaşamayacağınız bu kartlar, internet üzerinden kolayca alışveriş yapmanızı en güvenli hale getirmektedir.

Paykasa Sisteminde Ücretlendirme

Paykasa müşterilerine özel hizmetlerini çeşitli para miktarlarına göre genişletmiştir. Böylece tam olarak ihtiyaç duyduğunuz ücreti karşılayan Paykasa kartlarını resmi merkezlerinden satın alabilir ve alışverişinize başlayabilirsiniz.

Bu miktarlar:

10, 15, 20, 25, 30, 50 Euro,

60, 100, 150, 200 Euro,

250, 500, 1000 Euro olarak çeşitlenmektedir.

Müşterilerinin tam ihtiyaçlarına göre şekillendirilerek üretilmiş olan bu kartlardan alışveriş yapmak, internet dolandırıcılarına karşı tam önlem almak demektir. İşletme tamamen Euro kuruna endeksli şekilde işlemektedir. Alacağınız Paykasa kart miktarına göre Türk Lirası miktarı değişmektedir. Özellikle alışverişlerinizde bu kur miktarına dikkat etmeniz gerekir.

Paykasa Siteler Üzerinde Güvenli Midir?

Paykasa işlemleri son derece güvenli olarak gerçekleşmektedir. Günümüzde yüzlerce site içerisinde kaliteli ve güvenilir şekilde hizmetlerine devam etmektedir. Paykasa hizmetlerinden faydalanan güvenli bir ödeme yöntemi seçmiş olur. Her gün yeni sitelerle anlaşma sağlayarak, ödeme sistemlerini güncelleyen paykasa, her alanda varlığını ve güvenilirliğini devam ettirmektedir. Sistem kodlarla çalıştığı için, alışveriş yapacağınız web sitelerinin şifrelerinizi ve kart numaranızı kaydetmesi imkansızdır.

Paykasa Sistemleri Kullanım Koşulları

Kullanım koşullarını on sekiz yaş üstü olarak belirlemiş olan işletmeden, 18 yaş altındaki insanlar aileleri yardımıyla da hizmet alabilmektedir. Gerekli önlemleri bu şekilde uygulayan işletme, müşterilerine güvenilir alışveriş yaparken, limit aşımını da engellemelerinde alternatif bir çözüm bulmuştur. Şirket üzerinden hizmet almak isteyenler, ülke para birimleriyle kolayla alışveriş yapabilmektedir. Nakit, havale, online bankacılık gibi yöntemlerle herkes kolayca hizmetten faydalanabilmektedir.

Paykasa’ya Kaydolma Süreci Güvenli Mi?

Paykasa işletmesinin hizmetlerinden faydalanmak için üyelik şartı aranmaktadır. Sisteme girerek üye olmanız sonrasında da hızlı ve ücretsiz hizmetlerden faydalanarak kendi adınıza bir hesap açmanız gerekmektedir. Bu hesap aracılığıyla dilediğiniz paykasa işlemlerini gerçekleştirebilir, epine sahip kartlar satın alabilirsiniz. Son derece güvenli olan kayıt işlemlerinde dilediğiniz ödeme yöntemini de belirterek, kartları nasıl satın alacağınızı da sisteme tanımlayabilirsiniz.

Bitcoin ve Paykasa Arasındaki Güven İlişkisi

Müşterilerinin pek çoğunun paykasa ödeme yöntemini tercih etmesi, bitcoin için en güvenilir aktarım noktası olduğunu göstermektedir. Elektronik paralarının güvende olmasını isteyenlerin tercih ettiği bu yöntem, onlara kolayca birikim yapma ve güvende olma imkanı da sunmaktadır. Üretilen bu yeni sistem sayesinde, dilediğiniz zaman tüm dünya genelinde bitcoin satın alabilir, birikiminizi yapabilir ve sonrasında farklı para birimlerine çevirerek harcayabilirsiniz.

Paykasa Bozdurma İşlemi Güvenli Midir?

Paykasa, dünya üzerinde pek çok web sitesinde alışveriş ve online ticaret için üretilmiş bir hizmettir. Alınan ve kullanılmayan paykasaların, bozdurulması için en doğru adresleri resmi sitelerdir. Yüksek kurdan bozdurularak, tekrar kendi para biriminize döndürebileceğiniz paykasa kartlarını, kur takibini de yapabilirsiniz. Kurların en yükseğinden bozularak sizlere teslim edilmesi, tek kullanımlık olması ve çalınması ya da kopyalanması durumunda hiçbir risk teşkil etmemesi, bu alanda ne kadar gelişmiş ve güvenilir bir ödeme şekli olduğunu kanıtlamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu