WhatsApp İletişim

Paykasa Nedir? (Uygun Paykasa Satın Al)

Paykasa al, Paykasa bozdur gibi sorgularınız sonucunda ulaştığınız Paykasa hizmetleriyle ilgili bilgileri, Paykasa Whatsapp iletişim hattı üzerinden alabilirsiniz. Paykasa Whatsapp iletişim hattımız 0555 048 11 11’dir. 7 gün 24 saat boyunca ulaşım sağlayabileceğiniz iletişim hattımızla birlikte; kredi kartı bilgilerini ve kişisel hiçbir bilgiyi paylaşmaya gerek duymadan, alışverişlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz Paykasa ve Paykwik kartlara sahip olabilir; bu kartlara gelen ödemelerinizi bozdurabilirsiniz.

Paykasa Nedir?

Paykasa yeni nesil bir e-pin sistemidir. Tamamen güven odaklı olan Paykasa; kullanıcılarına İnternet ortamında bilgi hırsızlığına karşı tek kullanımlı sanal kart olması sayesinde mağduriyet yaşatmadan alışveriş yapma imkanı tanımaktadır. Sadece bununla sınırlı kalmayarak; Dünya’nın bir ucundan diğer ucuna para transferi işlemlerinde de yine kart kullanıcılarına oldukça büyük kolaylıklar tanımaktadır.

Kullanım popülaritesi her geçen gün artan Paykasa; günümüzde milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta ve her geçen gün kullanan kişi sayısı artmaktadır. Bankaların sanal kart özelliğine göre çok daha fonksiyonel olan Paykasa’da, 16 haneli kod bulunmaktadır. Bu kodun içeriği ise banka hesaplarından daha güvenilir olarak hem harf, hem de rakamdır. Bu sayede herhangi bir alışveriş yapılmadığında da deneme – yanılma yoluyla bulunması imkansızdır. Alışveriş gerçekleştikten sonra ise bilgiler çalınsa dahi yine bir çıkar sağlanamayan Paykasa; işleme tabi tutulduğu anın hemen sonrasında kendini imha eder. Bir kez daha kullanılması imkansızdır.

Paykasa Fiyatları

Paykasa, Sanal ödemenin en güvenceli kartı olarak dikkat çekmektedir. Anında Pin verme işlemine tabi tutulmak suretiyle, Hızlı Astropay olarak en ucuz Paykasa satışı yapıyoruz. Fiyat bilgileri Dolar ve Euro kuruna bağlı olarak değişim göstermekle birlikte genel olarak 50 TL civarında başlayıp kart değerine göre 7.000 TL’ye kadar uzanmaktadır.

Paykasa Kart, bir kez alınıp içerisine para eklenen bir kart türü değildir. Belirli değerlerde satılan karttır. Yani bu hususta 5$’lık Paykasa, 40 $’lık Paykasa, 1000 $’lık Paykasa gibi farklı Paykasa kartları bulunmaktadır. İşte güncel Paykasa Kartları ve fiyatları (15.03.2020)

Paykasa Kart Değeri              Paykasa Kart Fiyatı
5 $ 54 TL
10 $ 75 TL
15 $ 112 TL
20 $ 148 TL
25 $ 183 TL
30 $ 219 TL
40 $ 292 TL
50 $ 365 TL
75 $ 543 TL
100 $ 723 TL
150 $ 1.075 TL
200 $ 1.396 TL
250 $ 1.729 TL
500 $ 3.427 TL
1000 $ 6.854 TL

 

En Güvenilir Paykasa

En güvenilir Paykasa kart konusunda; Hızlı Astro Pay olarak uzun yıllardan itibaren siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. %100 müşteri memnuniyeti, hızlı işlem ve düşük komisyon oranlarıyla birlikte Paykasa kart hizmeti veren firmalar arasında kendini kanıtlayan firmamız; her gün yüzlerce müşteriye hizmet vermekte olup, sağladığı hizmetler sonucu Paykasa Whatsapp hattından sürekli olarak olumlu yorumlar almaktadır.

Dünya’da hemen hemen her ülkede kullanılan ödeme kartı Paykasa sayesinde; A ülkesinden B ülkesinde ikamet eden kişiye para transferi de gerçekleştirilebiliyor. Bu hususta kişi Paykasa Kart koduyla bozdurma yapabiliyor. Bozdurma işlemi sonucunda ise para transferi gerçekleştirilen kişinin banka hesabına nakit para aktarımı sağlanıyor. İşlemler böyle ilerlerken, güven konusu burada ön plana çıkıyor.

Birçok firma olduğunu iddia eden dolandırıcı; Paykasa kart bozdurma işlemi gerçekleştirdiğini iddia ederek; kişileri tuzağına düşürebiliyor. Fakat Hızlı Astro Pay olarak bizler; %100 güvene dayalı bir şekilde Paykasa bozum, Paykasa bozdur gibi hizmetlerin tamamında sizlere “müşteri memnuniyeti ve güven odaklı” hizmet veriyoruz.

Başa dön tuşu