WhatsApp İletişim

Paykwik Bozdur – Güvenilir Paykwik Bozdurma

Paykwik bozdur sorgusu, son zamanların en çok araştırılan konularından birisi. Bu kadar fazla araştırılmasının sebebi, Paykwik kart kullanımının her geçen gün artması olarak öne çıkıyor. Paykwik Bozdurma işlemlerinde güncel olarak Türkiye genelinde en hızlı hizmeti veren firmamız, sunduğu düşük komisyon oranlarıyla bu konuda müşterilerinin her daim yanında durmaktadır.

Paykwik bozdur işlemi sayesinde; bakiye ne olursa olsun Paykwik Whatsapp iletişim hattı üzerinden bizlere ulaşabilir ve nakit paranızı alabilirsiniz. Paykwik bozdur işlemi için bir takım adımlar bulunmaktadır. İşlemler sırasıyla şu şekilde gerçekleşmektedir:

  1. Paykwik bozdurma işlemi yaptıracak olan kişi tarafımıza Paykwik Whatsapp hattı üzerinden ulaşım sağlayabilir. Bunun yanı sıra yine sitemizin iletişim bölümünden de form doldurabilir.
  2. Bunun sonrasında 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren müşteri hizmetleri temsilcilerimiz tarafından güncel komisyon oranlarının ve kurun ne kadar olduğu ifade edilir.
  3. Paykwik bozdurma işlemini yaptıracak olan kişiden bu oranları kabul edip etmediği sorulur. Eğer onay gelirse işleme başlanılır.
  4. Kişiden Kaykwik kart numarası talep edilir. Bunun ardından bozdurma işlemi gerçekleştirilir ve kişinin banka hesabına nakit para aktarılır.
  5. Bu işlemler ortalama olarak 1 dakika ila 15 dakika arasında gerçekleştirilmektedir. Bazı olumsuz durumlar süreç uzayabilir.

Paykwik Kart – Paykwik Bozdurma Ne Demektir?

Paykwik Bozdur – Güvenilir Paykwik Bozdurma

Paykwik kart, güncel olarak Dünya çapında milyonlarca kişinin kullandığı, ön ödemeli bir sanal karttır. E-pin yöntemi sayesinde çalışmaktadır. Bu kart, ilk sırada oyun siteleri olmak üzere, giyimden mobilyaya, teknolojiden otomotiv sektörüne tüm e-ticaret sistemlerinde tek seferlik olacak şekilde alışveriş yapmanız için tek kullanımlık olarak tahsis edilmektedir.

Paykwik kartların içerisinde belirli miktarda ücretler bulunur ve bu para miktarına göre satış işlemi gerçekleştirilir. Yani Paykwik kart direkt olarak satın alınıp, içerisine para yatırılan bir kart değildir. 5$’dan 1000 $’a kadar farklı değerlere sahip olan kartları edinebilirsiniz.

Paykwik Bozdurma – Paykwik Bozum ve Paykwik Bozdur gibi farklı terimlerle sorgulaması yapılan Paykwik bozdurma işlemi ise; kartın içerisinde bulunan $ cinsli parayı istediğiniz an çekebilmeniz demektir. Para transferi işlemleri için de tercih edilen söz konusu yöntemle birlikte; kısa sürede nakit paranız hesabınıza gönderilir.

Yani Paykwik kartınızın değeri 500 $ ve sizin yapacağınız alışveriş tutarı 400 $ ise; kartın içerisinde kalan 100 $’lık limiti herhangi bir banka hesabına transfer edebilirsiniz. Bu işlem için ek bir komisyon alınmaktadır ve güncel kur üzerinden hesaplama yapılarak aktarım sağlanmaktadır.

Paykwik ile Para Çekme

Paykwik, genel olarak para transfer işlemlerinde de tercih edilen bir kart türüdür. Eğer ödeme alacak olduğunuz herhangi bir kişi veya site Paykwik yöntemini kullanmak istiyor ya da bunu seçenek olarak size sunuyorsa işlemler oldukça kolay. Herhangi bir kart sahibi olmanız veya ek olarak bir üyelik açmanız gerekmiyor. Bu işlemi, Paykwik ile gerçekleştireceğinizi belirtiyorsunuz. Sonrasında ise para transferi gerçekleştiren kişi ya da kurum size direkt olarak bir kart numarası veriyor.

Söz konusu kart numarası ile Paykwik Bozdur işlemlerinde 7 gün 24 saat online hizmet veren firmamız aracılığıyla çekim işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Paykwik Bozdurma işlemleri oldukça kısa sürede yapılmakta olup işlem süresi yaklaşık olarak 1 dakika ile 15 dakika arasındadır.

Paykwik Whatsapp iletişim hattıyla ulaşım sağladığınız müşteri temsilcimiz; işlem onayını aldıktan sonra söz konusu tutar ne kadarsa belirli komisyon tutarını aldıktan sonra banka hesabınıza yönlendirme yapacaktır.

Başa dön tuşu