WhatsApp İletişim

Paykwik Bozum İşlemi Nasıl Yapılır?

Paykwik Bozum İşlemi Nasıl Yapılır? Sorusu, özellikle ödemelerini İnternet üzerinden Paykwik yöntemini tercih eden kişiler tarafından oldukça fazla şekilde sorulmaktadır. Firmamız, Paykwik Bozum işlemi gerçekleştirmeye yetkili bir kuruluş olup; bu konuda %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle birlikte müşterilerine hizmet vermektedir. Paykwik Bozum işlemi konusunda oldukça gelişmiş olan firmamızla; tüm Paykwik bozum işlemlerinizi halledebilirsiniz. Peki, Paykwik bozum işlemi nasıl yapılır? İşte konuyla ilgili tüm detaylar…

Paykwik Bozum İşlemi Aşamaları

Paykwik Bozum İşlemi Nasıl Yapılır?

Herhangi bir kişi veya firmadan Paykwik yoluyla ödeme aldıysanız; bozum işlemi için bir takım aşamalar bulunmaktadır. Bu aşamalar ise oldukça basit ve kısa sürmektedir. Paykwik bozum işlemi, firmamız tarafından sadece 1 – 15 dakika arasında gerçekleştirilip; banka hesabınıza aktarılmaktadır. Dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan Paykwik kartların bozdurulması yani nakit paraya çevrilmesi işleminin aşamaları aşağıda yer almaktadır.

  • Paykwik Whatsapp iletişim numaramız üzerinden müşteri hizmetleriyle iletişime geçilir,
  • Ödeme yapan kişi ya da firma tarafından verilen Paykwik kart numarası müşteri hizmetleri ile paylaşılır
  • Müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından yapılan onay sürecinin ardından eğer bakiye doğruysa; kişinin banka hesabına geçerli miktar gönderilir. İşlem süresi ortalama olarak 1 ila 15 dakika arasında sürmektedir. Bazı teknik aksaklıklar sonucunda işlem süresi maksimum 1 saate kadar uzayabilir.

Paykwik Bozum işlemi için hızlı bir şekilde iletişime geçmek istiyorsanız Hızlı Astropay Müşteri Hizmetleri Whatsapp Numarası: 0555 048 11 11’dir.

Paykwik Nedir?

Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle birlikte “e-ticaret” ve online ödemeler hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bazen zaman problemi yaşanması, bazen ise hem yeni hem de farklı ürünlere ihtiyaç duyulması; ara arada uygun fiyatlar bulunması sebebiyle e-ticaret oldukça popüler bir noktaya gelmiştir.

E-Ticaret de sağlıklı bir alışveriş olabilmesi için; ürün kalitesi kadar ödeme işlemlerinin de güvenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Online işlemlerin git gide artması sebebiyle alışverişlerde oldukça güvensiz bir ortam oluşmuştur. Bu yüzden güvenilir ödeme araçları her geçen gün daha popüler bir şekilde kullanılmaya başlamıştır.

Paykwik’de tam bu noktada devreye giren bir kart olmaktadır. 16 haneli hem sayı hem de harflerden oluşan kart numarasıyla birlikte dikkat çeken bu ödeme yöntemi tek kullanımlık bir sanal kart yöntemidir. Paykwik kart bir kez kullanıldıktan sonra bir daha herhangi bir şekilde kullanılamaz. Yani işlem yapıldığı saniye kart tamamen kullanıma kapanır. Böylelikle herhangi bir şekilde bilgi hırsızlığı yapılmış olsa dahi kişiye mağduriyet yaşatmaz.

Paykwik kartın kullanım amacı budur. Fakat bunun yanı sıra para transferleri için de bu kart tercih edilmektedir. Paykwik kartlar sayesinde herhangi bir EFT / Havale ücreti ödemeden Dünya’nın bir noktasından bir noktasına para transferi yapılabilir. Bu sayede, sadece bozdurma işlemini gerçekleştirecek olan firmaya oldukça düşük miktarda komisyon ödemesi yapılarak; yüksek miktarda ödeme yükünden kurtulunur.

Paykwik Kart Kalan Bakiye Nasıl Kullanılır?

Paykwik kart, ön ödemeli bir karttır fakat “ne kadar öderseniz o kadar bakiyeye sahip olur” denilebilecek bir kart değildir. Belirli değerlerdeki kartlar bulunur. Bu kartlar 10 $’dan başlayarak 1000 $’a kadardır. 900 $’lık bir alışveriş yapacaksanız, 1000 $’lık kart alma zorunluluğunuz bulunuyor. Ya da bir adet 500 , bir adet de 400 $’lık kart alınması gerekiyor.

Eğer 1000 $ değeri bulunan Paykwik kartını satın alırsanız; alışverişten artan 100 $’ı farklı bir alışverişde kartın iptal olması sebebiyle kullanma imkanınız yoktur. Bu durumda bozdurma işlemine başvurarak, kartınızda kalan parayı bozdurup, banka hesabınıza nakit olarak aktarabilirsiniz.

Başa dön tuşu