WhatsApp İletişim
Blog

Paykwik ile Para Çekme ve Yatırma Nasıl Yapılır?

Günümüz ödeme yöntemleri oldukça fazla çeşitlilik göstermekle beraber, her ödeme yöntemi de kendine göre avantajlar içeriyor. Fakat birçok ödeme yöntemi, çeşitli tuzaklar ve saldırılar sonucu kötü amaçlı kişilerce kullanılabiliyor. İşte Paykwik tam olarak bu noktada devreye giriyor.

Günümüzün en güvenli ödeme sistemlerinden birisi olan ve e-pin şekilde çalışan sistem, kullanıcılarına kaliteli bir deneyim ve yüksek güvenlik vaat ediyor. Eğer sizde bu ödeme yöntemini kullanarak güvenli şekilde alışveriş yapmak isterseniz, direkt olarak resmi Paykwik bayisinin İnternet adresini ziyaret edebilirsiniz. Sitede yer alan çeşitli miktarlardaki Paykwikleri satın alabilir ve satın aldığınız miktar doğrultusunda İnternet alışverişi yapabilirsiniz.

Nedir Bu Paykwik?

Günümüz güvenli ödeme imkanlarından olan Paykwik, eşsiz bir güvenlik seviyesine sahiptir. Bu sayede olası çalınmaların ve diğer tüm problemlerin önüne geçmekte ve bununla birlikte dünya çapında 40.000 sitede geçerli olması nedeniyle çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Satın alım sonrası, cep telefonuna veya belirtilen mail adresine pin şeklinde gönderilen kart, size birçok farklı İnternet sitesinde güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Aldığınız pin miktarına bağlı olarak alışveriş yapabileceğiniz binlerce sitede, sizde istediğiniz ürünü, oldukça güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Paykwik Nereden Satın Alınır?

Herhangi bir başvuru veya benzeri bir süreç gerektirmeyen Paykwik, oldukça kolay bir şekilde alınabilmektedir. Paykwik almak için yapmanız gerekenler oldukça basittir ve herkes tarafından kolaylıkla yapılabilir. İlk olarak yapmanız gereken resmi Paykwik bayilerinin İnternet adresine gitmek olacaktır.

Ardından sitede yer alan, çeşitli miktarlardaki Paykwikler arasından, ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapabilir ve ödeme ekranından kart bilgilerinizi girerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Ardından sitede belirtmiş olduğunuz cep telefonuna veya e-mail adresine bir pin gönderilecektir. Gönderilen bu pini, 40.000’i aşkın alışveriş sitesinde, güvenle ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerinden Faydalanın

Canlı destek hattı ile de hem problemlerin çözümünde, hem de Paykwik alımında kolaylık sağlayan resmi bayiler, size cep telefonu aracılığıyla da kolay bir şekilde Paykwik alma imkanı tanıyor. Eğer sizde İnternet sitesi ile uğraşmak istemiyorsanız, bayilerin müşteri hizmetlerini arayabilir ve nasıl Paykwik alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Arayacağınız hat aracılığıyla hangi hesaba, nasıl ve ne şekilde havale/EFT yapabileceğinizi ve Paykwik’inizi nasıl alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Paykwik Avantajları Nelerdir?

Günümüz ödeme yöntemleri arasında sık tercih edilenlerden olan Paykwik, sizlere birçok eşsiz avantaj sunuyor. Sunduğu avantajlar neticesinde birçok kişinin de tercihi olan bu ödeme sistemi, ayrıca maksimum düzey güvenliğe sahip olduğu için de tercih olunuyor.

İşte eşsiz özellikleri ve güvenliğiyle Paykwik avantajları;

Kolay ve istenilen miktarda alım,

Birçok noktada geçerli,

Kullanımı hızlı ve basit,

Diğer yöntemlere göre çok daha akıllıca ve güvenilir.

Gibi daha birçok avantajı sıralanabilen bu ödeme yöntemini, sizde deneyebilirsiniz.

Sizde Güvenli Alışveriş Keyfini Yaşayın

İnternet üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapmanın en iyi seçeneklerinden birisi olan Paykwik, geçerli olduğu siteler üzerinde, her yıl milyonlar tarafından kullanılıyor. Eğer sizde bu siteler üzerinde güvenli bir şekilde alışveriş yapmak ve kimlik/kart bilgilerinizi gizli tutmak istiyorsanız, Paykwik avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Oyunlar, Spotify, Play Store ve Çok Daha Fazlası

Sadece İnternet siteleri değil, Spotify, İTunes, Steam Cüzdan, Play Store ve daha birçok noktada geçerli olan Paykwik ödeme sistemi, size geniş çapta bir hizmet sunuyor. Bütün bu noktalarda güvenle kullanabileceğiniz bir ödeme sistemi olan Paykwik ile, daha birçok farklı avantaja sahip olabilirsiniz. Diğer ödeme yöntemlerinin yanı sıra, sizde bu ödeme yöntemini tercih edebilir ve internette anonim şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Nasıl Para Yatırırsınız?

Herhangi bir fiziksel forma veya hesaba sahip olunmayan bu ödeme sisteminde, sadece pinler işliyor. Yani sizin herhangi bir bilginize veya kimliğinize ihtiyaç duyulmayan bu ödeme sisteminde, para yatırma gibi bir durumda söz konusu değil. Bu ödeme yönteminde ihtiyaç duyulan miktar, en başından belirleniyor ve satın alınacak Paykwik ona göre belirleniyor. Yani ihtiyacınız olan miktar kadar Paykwik satın almalısınız.

Nasıl Para Çekersiniz?

Para çekmek için Paykwik’in sunmuş olduğu bozdurma sistemlerinden yararlanabilirsiniz. İnternet siteleri üzerinde yer alan bu sistemde, sahip olduğunuz pini kolay bir şekilde bozdurabilir ve hesabınıza geçişini sağlayabilirsiniz. Ayrıca site üzerinde, bozdurmak istediğiniz paykwik karşılığında, ne kadar nakit elde edeceğinizi de görebilirsiniz.

Bozdurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Bozdurma işlemini yapabileceğiniz Paykwik bayilerinde, bozdurmak istediğiniz miktarın karşılığını kolaylıkla görebilirsiniz. Bu sayede elinizdeki pinin değerini öğrenebilir ve karşılığında ne kadar alacağınızı görebilirsiniz.

Sahip olduğunuz pini nakde çevirmek ve hesabınıza aktarmak için ilk yapmanız gereken, Paykwik resmi bayilerinin İnternet sitelerine gitmek ve bozdurma sekmesine ilerlemek. Ardından 16 haneli pini sisteme girebilir ve çekim yapmak istediğiniz hesabın bilgilerini girebilirsiniz. Böylelikle pininiz bozdurulacak ve belirttiğiniz hesaba yatacaktır.

Euro cinsinden hesaplanan ve hesabınıza da euro cinsinden aktarılan paranız, ardından TL ye dönüştürülebilir. Bu şekilde paranızı, hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde kendi hesabınıza çekebilirsiniz.

Güncel Paykwik Fiyatları

Paykwik fiyatları, tamamen Euro bazında hesaplanıyor. Yani almak istediğiniz Paykwik miktarını, ilk olarak Euro cinsinden hesap etmeli ve ondan sonra karar vermelisiniz. Ancak bu şekilde alacağınız Paykwik’i doğru bir şekilde belirleyebilirsiniz. Resmi sitelerde yer alan 5, 10, 15, 20 ve daha birçok farklı miktardaki Paykwiki, kendi hesap bilgilerinizi girerek satın alabilirsiniz. Ayrıca resmi sistemlere TC kimlik numaranız ile kayıtta olabilir ve işlemlerinizi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde çözebilirsiniz.

Paykwik Nerelerde Geçerli?

Dünyanın her yerinde sanal bir ödeme yöntemi olarak kullanılabilen Paykwik, 40.000 i aşkın site üzerinde kullanım imkanı tanıyor. Kullanım imkanı tanıdığı sitelerde size eşsiz seviyede bir güvenlik sunan bu ödeme sistemi, bu sayede sizi tüm 3. şahıslardan da koruyor. Sizde sanal alışverişlerinizi güvenle yapmak için bu ödeme sistemini tercih edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu