WhatsApp İletişim

Paykwik Nedir?

Paykwik, son zamanların en popüler ödeme yöntemlerinden biridir. Google üzerinde Paykwik ile ilgili olarak; “Paykwik al”, “Paykwik bozdur”, “Paykwik Bozum” gibi birçok sorgu yapılmaktadır. Peki, Paykwik kart ne için kullanılır? Üreticisi kimdir? İşte tüm detaylar…

Tek kullanımlık sanal kart olma özelliği sayesinde güvenilir kullanım imkanı sunan Paykwik kart, diğer tek kullanımlık sanal kartlar ile kıyaslama altına alındığında çok daha fazla güven veren bir kart olarak dikkat çekmesinden dolayı; git gide kullanımı yaygınlaşan bir e-pin yöntemi olarak dikkat çekiyor.

Paykwik, tamamen İnternet üzerinde alışveriş yapan ve bunun yanı sıra ödeme yapması gereken kişiler için güvenli bir ortam oluşturma amacıyla kart tahsisi yapılan bir sistem olmasıyla birlikte; yüklenicisi Fransız firması olan Neosurf’dur.

Paykwik kart, hem harf hem de rakam kombinasyonlarından meydana gelen toplam olarak 16 basamaklı güvenlik koduna sahiptir. Bu sayede kullanılmadan bilgi çalınması gibi bir durum asla mümkün değildir.

Yapılan testlerde; 16 haneli olan “harf ve rakam” içeren bir kart numarasının çalınması aralıksız 16.000 yıl uğraş gerektirecek kadar zordur. Bu yüzden kullanırken aklınızda en ufak şüphe kalmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kartı kullanarak ödeme gerçekleştirdiğiniz andan sonra, kart kendini tamamıyla imha eder ve bir daha kullanılamaz. Bu sayede ödemeyi gerçekleştirdiğiniz sitede kartınızı kayıt altına alan bir altyapı olsa dahi; hala güvende olma süreciniz devam eder.

Paykwik kart, ön ödemeli sanal kartlar arasında tercih edilme sırasına göre banka kartlarının ardından ilk sırada yer almaktadır. Paykwik kartın üreticisi olan Neosurf, söz konusu kartı Dünya çapında büyük üne sahip olan Amazon, Big Point gibi dev e-ticaret sitelerine ödeme yöntemi olarak eklettirmeyi başarmıştır.

Kısaca Paykwik Kart, birçok e-ticaret sitesinde ödeme yöntemi olarak kullanılan, saniyeler içerisinde ödeme aktarılabilen ve para aktarımı yapılabilen bir sanal kart olarak dikkat çekmektedir.

Paykwik Al

Dünya’nın en güvenilir ödeme araçlarından biri olan Paykwik ile birlikte yapacağınız işlemlerde limit harici bir sınır yoktur. En çok tercih edilme sebebi ise genel olarak para transferidir. Paykwik Al işlemiyle siz de 16 haneli harf ve sayılarla kombinlenmiş bir kart sahibi olabilirsiniz. Paykwik Al işlemi uygulanırken; kartın değerini belirlemelisiniz. Günümüzde Paykwik kartlar 10 €’dan başlayarak 5.000 €’ya kadar farklı değerlere sahiptir.

Paykwik Al seçeneğine sitemiz üzerinden ulaşarak tamamen güvenilir bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz yine güvenilir ödeme yapabilir, dilerseniz de para transferi için Dünya’nın en uç noktasında olan birisine dahi kartın numarasını verdiğinizde ödeme alabilirsiniz.

Paykwik Bozum veya araştırılan diğer bir sorgu türüyle Paykwik Bozdurma işlemiyle aldığınız ödemeyi de saniyeler içerisinde nakit paraya çevirebilirsiniz. Özellikle PayPal gibi para transfer sistemlerinin ülkemizde kullanılmamaya başlamasının ardından Paykwik Kartın yaygınlığı her geçen gün artar hale gelmiş durumda.

Paykwik Bozdurma

Paykwik Bozdurma işlemi oldukça kolay bir işlem olup, talebi oluşturduğunuz an itibarıyla saniyeler içerisinde nakit olarak Paykwik kartında bulunan paranızı banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Paykwik Bozdurma işlemi için belirli kurlar bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden bu kurları da canlı olarak takip ederek; bu işlem için komisyon oranını v.s. net bir şekilde görebilirsiniz.

Paykwik Bozum ve Bozdurma işlemlerinde günümüzde onlarca firma hizmet vermektedir. Fakat Güvenli Paykwik Bozdurma işlemi için en sık tercih edilen firma, bizim firmamız olmaktadır. Bu yüzden güvenliğiniz için bizi tercih etmelisiniz. Aksi takdirde; mağduriyet yaşayabilir ve bu mağduriyetinizi giderecek herhangi bir muhatap bulamayabilirsiniz. Ayrıca yaşayabileceğiniz en ufak sorunda Paykwik Whatsapp iletişim hattımız sayesinde en ufak bir problemde bizlere başvuruda bulunabilir ve bu probleminizi tamamıyla ortadan kaldırabilirsiniz.

Başa dön tuşu