WhatsApp İletişim

Ucuz Paykwik Satın Al

Ucuz Paykwik satın al konusu; son zamanların en çok araştırılan konularından birisi olarak dikkat çekiyor. Bu konuda en uygun fiyatlı hizmet veren firmamız Hızlı Astro Pay, müşterilerinin her daim yanında durmaktadır. Fakat, Ucuz Paykwik satın al sloganıyla hizmet veren (sözde) firma olan yüzlerce dolandırıcı, piyasa altı fiyatlarla bu işlemi gerçekleştirdiğini ifade ederek; mağduriyet oluşturabilmektedir. Bu yüzden fiyatın uygun olması sebebiyle dolandırıcıların tuzağına düşmemeniz konusunda sizlere önemli bir uyarı yapıyoruz.

Paykwik Nedir?

Ucuz Paykwik Satın Al

Paykwik, tek kullanımlık sanal kart olarak açıklanabilir. E-pin yöntemiyle çalışan Paykwik, birkaç yıl önce piyasaya sürülen ve çıktığı ilk günden itibaren milyonlarca kişi tarafından kullanılan güvenlik seviyesi %100 olan bir sanal karttır.

16 haneli Harf ve Sayılardan meydana gelen kodu sayesinde deneme – yanılma yolu kullanılarak herhangi bir şekilde kırılamayan bu kartlar; tek kullanımlık olmaları sebebiyle direkt olarak bilgi hırsızlığıyla koduna ulaşılsa dahi, bir kez alışveriş yaptıktan sonra bir daha kullanılamamaktadır.

Günümüz e-ticaret dünyasında günde milyarlarca Dolarlık işlem gerçekleştiriliyor. Bu işlemlerin büyük bölümü güvenli siteler aracılığıyla gerçekleşirken, bazı sitelerde güvenlik sistemi çok iyi olmayabiliyor ve sonuç olarak kişi kredi kartı bilgilerini hackerlara kurban edebiliyor. Bu ve bunun gibi birçok mağduriyet yaratacak durumun önüne geçmek adına Paykwik kart kullanılabilir.

Ucuz Paykwik Kart Satın Al

Paykwik kartlar günümüzde birçok kuruluş tarafından tedarik edilip, satılmaktadır. Bu kartlar; alışılan ön ödemeli kartlar gibi çalışmaz. Belirli değerleri bulunur ve satın alınacak karta herhangi bir şekilde ek para yatırılmaz. 10 $’dan başlayan ve 1000 $’a kadar uzanan farklı kart değerleri bulunmaktadır. Bu kartlardan istediğiniz değere sahip olan kartı satın alarak işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Ucuz Paykwik kart satın al sloganıyla hizmet veren yüzlerce firma ve şahsın bulunduğu günümüzde; dolandırıcılar bu sektörde oldukça fazladır. Bu sebepten dolayı herhangi bir şekilde ucuz hizmet arayışına girerek, söz konusu dolandırıcılar tarafından tuzağa düşürülmeyin.

Paykwik kart komisyon oranları şuanda Türkiye genelinde en uygun Hızlı Astro Pay firmamız tarafından belirlenmiştir. Uygun fiyat – hızlı işlem – kaliteli hizmet 3’lü iş anlayışı sayesinde günde yüzlerce müşterimize bu alanda hizmet veren firmamız, %100 müşteri memnuniyet oranına sahiptir ve bugüne kadar tek bir müşterisine dahi mağduriyet yaşatmamıştır.

Paykwik Whatsapp İletişim

Paykwik Whatsapp iletişim aracılığıyla müşteri hizmetlerimize bağlanarak Ucuz Paykwik Satın Al hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sadece bu hizmet için değil aynı zamanda Paykwik bozum işlemleri için de; Paykwik Whatsapp iletişim hattımızı kullanabilirsiniz. Bizlere Whatsapp üzerinden ulaşıp, müşteri temsilcilerimize bağlanmak için; hemen 0555 048 11 11 No’lu iletişim hattımızı arayabilirsiniz.

Whatsapp aracılığıyla iletişime geçmek istemiyorsanız; sizler için oluşturduğumuz özel iletişim formuyla da bizlere mesaj bırakarak hemen iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Paykwik ile aklınızda olan her türlü soruya cevap vermek, Paykwik satışı gerçekleştirmek, Paykwik bozdurma hizmeti vermek ve Paykwik ile ilgili tüm detayları siz değerli müşterilerimizle paylaşmak için oluşturduğumuz özel Paykwik Whatsapp iletişim hattıyla kısa sürede sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Paykwik Fiyatları

Paykwik fiyatları ile ilgili net bir bilgi veremiyoruz. Çünkü fiyatlar günlük olarak kur değişimi sebebiyle değişim göstermektedir. TL bazında değil, Dolar bazında değere sahip olan Paykwik kartlar, belirli komisyon oranı eklenerek TL bazından satılmaktadır. Bu kapsamda 5$’dan; 1000 $’a kadar uzanan fiyat aralığıyla birlikte Paykwik kart satın alabilirsiniz.

Eğer herhangi bir şekilde Paykwik aracılığıyla ödeme almışsanız, bu durumda Paykwik bozdurma işlemi gerçekleştirerek; hesabınıza nakit para aktarımı yapılmasını da sağlayabilirsiniz.

Başa dön tuşu